Elitní série 7s žen

Ženy Tatry mají titul v olympijském ragby. Vyhrály všechny turnaje

Hráčky Tatry Smíchov obhájily titul mistryň České republiky v sedmičkovém olympijském ragby.

Hráčky Tatry Smíchov obhájily titul mistryň České republiky v sedmičkovém olympijském ragby. V neděli 21.5. vyhrály doma na Tatře Smíchov i poslední čtvrtý turnaj Elitní série 7s. Zvítězily tak ve všech čtyřech kláních a obhájily loňský titul. Druhá skončila Sparta Praha, třetí pak tým Severní Moravy. Klub RU Donau z Vídně nebly klasifikován v celkovém pořadí.

"Odehráli jsme nejlepší turnaj v sezóně. Jak jsem sliboval, holky nic nepodcenily a předvedly, myslím, krásné ragby, které se muselo líbit slušně zaplněné tribuně. Myslím, že i ostatní týmy můžou být spokojeny se svou hrou na Tatře. Opravdu pak smekám před Společenstvím Budějovic a Přelouče, nemají to vůbec v Elitní sérii, ale stále je to baví," zhodnotil turnaj a sérii Stanislav Král, trenér vítězné Tatry Smíchov.

Severní Morava - RC Č. Budějovice & RC Přelouč & Rugby Babice 46:0 RC
Mountfield Říčany & RK Petrovice - RC Č. Budějovice & RC Přelouč & Rugby Babice 46:0 RC

2. Rugby Club Sparta Praha
3. Severní Morava (Rugby Club Olomouc, TJ Sokol Mariánské Hory Rugby Club Zlín, JIMI RC Vyškov, Rugby Club Havířov)
4. Moravia Rugby
5. Společenství Rugby Klub Petrovice & RC Mountfield Říčany
6. Společenství Rugby Club České Budějovice, RC Přelouč, RUGBY Babice

Rugby Union Donau Vídeň se taktéž soutěže účastnily, neoficiálně obsadily 3. místo.