RC Slavia Praha
38:33
JIMI RC Vyškov
Sezóna
2023
Datum
20.8.2023
Čas
14:00
Soutěž
Pohár XV - Muži
místo

Hlavní rozhodčí: Hana Erika Radochová

Pomezní rozhodčí: Christoph Küttner, Dmitriy Khomutov

zápis

RC Slavia Praha
Čas
JIMI RC Vyškov
P
Adam Miřácký
Pětka
9'
5:0
KP
Jakub Hrdlička
Kop po pětce
10'
7:0
22'
7:5
P
Michal Juřínek
Pětka
P
Jakub Severýn
Pětka
23'
12:5
P
Jakub Hrdlička
Pětka
27'
17:5
32'
17:10
P
Martin Kovář
Pětka
33'
17:12
KP
Martin Kovář
Kop po pětce
35'
17:17
P
Jiří Pantůček
Pětka
37'
17:19
KP
Martin Kovář
Kop po pětce
S
Zdeněk Očenášek => Maxmilian Šulc
Taktické
S
Daniel Křehlík => Robin Vojtíšek
Taktické
41'
17:19
S
Rudolf Sýkora => Zdeněk Očenášek
Taktické
54'
17:24
P
Ondřej Mrazčinský
Pětka
55'
17:26
S
Lukáš Voráč => Radek Fialka
Taktické
KP
Martin Kovář
Kop po pětce
S
Jan Fojtík => Daniel Křehlík
Taktické
62'
17:26
ČK
Martin Kovář
Červená karta
S
Steven Pasbecq => Jan Hrdlička
Taktické
S
Matěj Severýn => Jan Fojtík
Taktické
65'
17:26
67'
17:31
P
Jiří Pantůček
Pětka
68'
17:33
KP
David Šenk
Kop po pětce
72'
17:33
S
Ondřej Mrazčinský => Maximo Szeremeta
Taktické
P
Daniel Křehlík
Pětka
73'
22:33
S
Jan Fojtík => Daniel Křehlík
Taktické
KP
Jakub Hrdlička
Kop po pětce
74'
24:33
S
Adam Soural => Lukáš Voráč
Taktické
S
Pavel Březina => Rudolf Sýkora
Taktické
P
Adam Miřácký
Pětka
77'
29:33
KP
Jakub Hrdlička
Kop po pětce
78'
31:33
S
Lukáš Voráč => Radek Fialka
Taktické
79'
31:33
ŽK
Josef Toman
Žlutá karta
P
Jakub Hrdlička
Pětka
KP
Jakub Hrdlička
Kop po pětce
80'
38:33

soupisky a Statistiky týmů

RC Slavia Praha
1
Zdeněk Očenášek
2
Vojtěch Foltýn
3
Pavel Březina
4
Jonathan Hrdina
5
Patrik Průcha
6
Jan Fojtík
7
Daniel Křehlík
73'
8
Rudolf Sýkora
9
Matěj Severýn
10
Steven Pasbecq
11
Petr Adámek
12
David Miřácký
13
Adam Miřácký
9', 77'
14
Jakub Severýn
23'
15
Jakub Hrdlička
10', 27', 74', 78', 80', 80'
16
Patrik Vlach
17
Maxmilian Šulc
18
Robin Vojtíšek
19
Jan Hrdlička
20
Štefan Kryžický
21
Viktor Jakubů
22
Čeněk Polívka
23
Jakub Pospíšil
JIMI RC Vyškov
1
David Jaroš
2
Ondřej Kovář
3
Jiří Pantůček
35', 67'
4
Václav Monček
5
Šimon Novák
6
Adam Soural
7
Lukáš Voráč
8
Radim Trunečka
9
Josef Toman
10
Martin Kovář
32', 33', 37', 55'
11
Pavel Pytela
12
Jakub Schmied
13
Michal Juřínek
22'
14
Ondřej Mrazčinský
54'
15
David Šenk
68'
16
Maximo Szeremeta
17
Jan Laidorf
18
Radek Fialka

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Institucionální partneři