JIMI RC Vyškov
22:39
RC Tatra Smíchov
Sezóna
2023
Datum
20.5.2023
Čas
14:00
Soutěž
Extraliga ragby XV
místo
Vyškov

Hlavní rozhodčí: Thomas Mendes

Pomezní rozhodčí: Štěpán Čekal, Ondřej Fořt ml

zápis

JIMI RC Vyškov
Čas
RC Tatra Smíchov
6'
TK
Branco Du Preez
Trestný kop
P
Štěpán Prachař
Pětka
7'
5:3
P
Ondřej Kovář
Pětka
12'
10:3
KP
Jan Kučera
Kop po pětce
13'
12:3
16'
12:3
P
Marek Šimák
Pětka
22'
12:3
P
Karel Šampalík
Pětka
KP
Lukáš Honner
Kop po pětce
30'
12:3
ŽK
Vojtěch Mára
Žlutá karta
P
Marek Jordánek
Pětka
33'
17:15
42'
17:15
P
Branco Du Preez
Pětka
43'
17:15
KP
Lukáš Honner
Kop po pětce
S
Marek Jordánek => Lukáš Voráč
Taktické
44'
17:22
ŽK
Jiří Pantůček
Žlutá karta
48'
17:22
50'
17:22
P
Karel Berounský
Pětka
51'
17:22
KP
Lukáš Honner
Kop po pětce
53'
17:22
S
Antonín Vobr => Daniel Rygl
Taktické
S
Štěpán Prachař => Adam Soural
Taktické
56'
17:29
58'
17:29
S
Jiří Černý => František Balák
Taktické
60'
17:29
P
Karel Šampalík
Pětka
64'
17:29
ŽK
Theodor Zábranský
Žlutá karta
S
Pavel Pytela => Martin Kovář
Taktické
S
Martin Májovský => Michal Wognitsch
Taktické
65'
17:34
S
Martin Matouš => Michal Průša
Taktické
S
Marek Šimák => Adam Košata
Taktické
S
Lukáš Voráč => Michal Havránek
Taktické
S
Josef Toman => Vojtěch Janek
Taktické
70'
17:34
72'
17:34
P
Karel Berounský
Pětka
S
Adam Linhart => Filip Colakidis
Taktické
S
Jakub Schmied => Radek Fialka
Taktické
73'
17:39
S
Ondřej Kovář => Martin Májovský
Taktické
75'
17:39
S
Damian Glaus => Adam Elis
Taktické
S
Vojtěch Mára => Čestmír Řanda
Taktické
77'
17:39
S
Theodor Zábranský => Matyáš Kuba
Taktické
S
Jakub Doležel => Jakub Schmied
Taktické
78'
17:39
P
Petr Pořízek
Pětka
80'
22:39

soupisky a Statistiky týmů

JIMI RC Vyškov
1
Jakub Doležel
2
Martin Májovský
3
Tomislav Kopřiva
4
Václav Monček
5
Radim Trunečka
6
Petr Pořízek
80'
7
Marek Jordánek
33'
8
Ondřej Kovář
12'
9
Josef Toman
10
Jan Kučera
13'
11
Štěpán Prachař
7'
12
Jakub Schmied
13
Jiří Pantůček
14
Lukáš Chalabala
15
Pavel Pytela
16
Vojtěch Janek
17
Michal Wognitsch
18
Lukáš Voráč
19
Adam Soural
20
Michal Havránek
21
Martin Kovář
22
Radek Fialka
RC Tatra Smíchov
1
Martin Matouš
2
Karel Kajta
3
Damian Glaus
4
Adam Linhart
5
Jakub Procházka
6
Vojtěch Mára
7
Jiří Černý
8
Jacobus Nicolaas Uys
9
Marek Šimák
16'
10
Branco Du Preez
6', 42'
11
Theodor Zábranský
12
Karel Berounský
50', 72'
13
Karel Šampalík
22', 60'
14
Antonín Vobr
15
Lukáš Honner
22', 43', 51'
16
František Balák
16
Michal Průša
17
Adam Elis
19
Filip Colakidis
20
Čestmír Řanda
21
Adam Košata
22
Daniel Rygl
23
Matyáš Kuba

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Institucionální partneři