ZaHáčky: Podcast Metodické komise

Představujeme podcastovou sérii ZaHáčky, která je projektem Metodické komise ČSRU. V sérii rozhovorů vedených Jiřím Boháčkem, generálním sekretářem ČSRU, vystoupí osobnosti, které pro české ragby pracují mimo pomyslná světla reflektorů. Jinými slovy, jsou za háčky, jak se brankovým konstrukcim v ragby přezdívá. Jednotlivé epizody vycházejí na měsíční bázi.

V případě dotazů a připomínek piště na generalsecretary@rugbyunion.cz.

#1 Filip Vacek: Dlouhodobý rozvoj hráče

V prvním díle podcastu byl hostem předseda Metodické komise České ragbyové unie Filip Vacek. K čemu Metodická komise slouží, co dělá a kdo patří mezi její členy? Co je to Dlouhodobý rozvoj hráče a jaká jsou jeho stěžejní poselství? To vše se dozvíte při poslechu této epizody.

#2 Roman Šuster: První měsíc nového sportovního ředitele

Počátkem srpna byl do funkce sportovního ředitele České rugbyové unie jmenován Roman Šuster. Jaký byl jeho první měsíc v nové roli? S jakými cíly do ní nastupuje? Co je klíčem k popularizaci ragby, proč hraje český tým v soutěži Rugby Europe Super Cup a proč podzimní Pohár mužů? Ptali jsme se právě Romana Šuster ve druhé epizodě podcastu ZaHáčky.


#3 Daniel Beneš: Analýza dětského ragby

Jak změna pravidel ovlivnila podobu dětského ragby? Během pandemické přestávky si přesně tuto otázku kladla metodická komise, která na téma vypracovala analýzu. Její závěry představil v další epizodě podcastu ZaHáčky Danko Beneš.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Institucionální partneři