Ragby XV - Pohár

O víkendu startuje podzimní soutěž Pohár XV

Celkem sedm utkání mužů by se mělo odehrát během předposledního prázdninového víkendu. Diváci se můžou těšit třeba na utkání mezi Říčany a Tatrou, či na vysočanské derby.

Letošní vydání podzimního Poháru XV začíná kvůli nabitému sportovnímu kalendáři již 19. srpna. Řada klubů využívá možnost odkladu na jiné termíny a o víkendu uvidíme nakonec celkem sedm utkání.

Utkání skupiny A se odehrájí v sobotu. Ve 13:00 je naplánován výkop víkendového šlágru - střetu mezi domácím Mountfieldem Říčany a smíchovskou Tatrou. O hodinu později pak odstartuje i duel mezi kluby, které sídlí v pražských Vysočanech - Spartou a Pragou. Hrát se bude na Spartě.

Ragby na půdě druhého z pražských "S" pak přijde v neděli od 14:00. Domácí Slavia vyzve Vyškov. Všechna zbylá čtyři utkání se budou hrát rovněž v neděli, avšak již mimo území Prahy a Středočeského kraje. Ve skupině C se bude hrát v moravské metropoli. O první body se poperou domácí Bystrc se Zlínem. V "déčku" se pak v Havířově představí rezervní tým Tatry. Odehrají se rovněž obě utkání skupiny E. Olomoučtí ragbisté na svém hřišti přivítají vídeňský Donau a Chotyně, malá obec v Libereckém kraji, bude místem střetnutí jediných dvou společenství, která se letošního Poháru účastní. Domácí spolek Liberce a Petrovic B vyzve Jihočechy z Nýrska a Českých Budějovic.

Rozpis všech utkání, tabulky a čerstvé výsledky se sestavami, včetně detailního průběhu, naleznete v této sekci na webu.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Institucionální partneři