Domácí soutěže

Nadcházející víkend nabídne celkem deset utkání

Deset utkání, přičemž po třech z Extraligy, 1. Ligy a 2. Ligy a jedno utkání 3. Ligy. Těšit se můžeme například na vysočanské derby anebo utkání Tatra vs. Vyškov, které bude přenášet Česká televize na kanále Sport Plus.

Tahákem třetího extraligového kola by mohlo být utkání mezi Spartou a Pragou, které se bude hrát v sobotu na Podvinném mlýně, mimo jiné, o pohár starosty Prahy 9. Více jak dva roky se Pragovce nepodařilo svého rivala z Vysočan na jeho hřišti porazit. Teď má však formu. Praga porazila Vyškova a v minulém kole i Tatru. Spartě se však do sestavy vrátí vykartovaný Lukáš Hřebačka. A doma to umí.

Hned dvě zajímavá utkání pak můžeme čekat na Tatře. Od 11:00 se ve smíchovské FCC Areně střetne výběr Tatry do 23 let se Slavií. Půjde o dosud neporažené týmy plné mladých a talentovaných hráčů. A na tom samém místě, o tři hodiny později, pak "A" tým Tatry vyzve k souboji vyškovské borce, kteří si v minulém kole zpravili chuť výhrou v Brně.

Právě Dragon Brno a říčanský Mountfield uzavřou výčet extraligových utkání. V Říčanech se bude hrát od 14:00.

Ze zbylých utkáních 1. Ligy se můžeme těšit třeba na reprízu loňského finále. Přelouč znovu navštíví Vídeň, aby se utkala s místními ragbisty Donau. Ve snaze zapomenout na svá první utkání na sebe narazí v domácí premiéře Zlín a ragbisté brněnské Bystrce. Oba týmy utrpěly v utkáních hraných na pražské Markétě vysokou porážku, nyní však můžou začít znovu.

Rozehrávat se pak budou i nižší soutěže. Všemi třemi zápasy startuje 2. Liga a jedním i 3. Liga ragby XV mužů. Kompletní rozpis víkendových utkání naleznete v grafice níže. Výsledky a statistiky z jednotlivých utkání pak naleznete po dohrání jednotlivých zápasů v sekci Soutěže na tomto webu.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Institucionální partneři