Klubová mužská série olympijského ragby 7s

Elitní série 7s

Účastníci 2016: RC Praga Praha, RC Dragon Brno, RC Přelouč, RC Sparta Praha, JIMI RC Vyškov, RC Mountfield Říčany

KoloDatumMístoPořádající klub
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Ne 01.05
So 18.06
Ne 26.06
Ne 21.08
So 17.09
Stř 28.09
Říčany, Široká 150/22
Vyškov, Areál Jana Navrátila Purkyňova 419
Praha 9 - Podvinný mlýn, Kovanecká 2405/27
Přelouč, Sportovní 146
Brno - Maloměřice, Cacovická ul., Za mlýnem
Praha 9 - Vysočany, u Rokytky 1025/37
RC Mountfield Říčany
JIMI RC Vyškov
RC Sparta Praha
RC Přelouč
RC Dragon Brno
RC Praga Praha
Tabulka
PořadíTýmyI.II.III.IV.V.VI.BodySkóreRozdíl
1.
2.
3.
4.
5.
6.
RC Přelouč
RC Praga Praha
JIMI RC Vyškov
RC Sparta Praha
RC Mountfield Říčany
RC Dragon Brno
5
6
0
8
2
3
6
0
8
2
8
3
6
8
5
3
2
0
6
8
5
3
0
2
23
22
18
16
9
8






I. Česká série 7s

Účastníci 2016: RC Tatra Smíchov, RC Slavia Praha, RK Petrovice, Kralupy nad Vltavou, ARC Iuridica Praha, PC Praga Praha B

KoloDatumMístoPořádající klub
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Ne 01.05
So 18.06
Ne 26.06
Ne 21.08
So 17.09
Stř 28.09
Praha 9 - Vysočany, u Rokytky 1025/37
Chrášťany
Mikovice, Gen. Klapálka 470
Praha 10 - Petrovice, Grammova 408/2
Praha 10 - Eden, Vladivostocká 10
Praha 5, Podbělohorská ulice
RC Praga Praha
ARC Iuridica Praha
RC Kralupy nad Vltavou
RK Petrovice
RC Slavia Praha
RC Tatra Smíchov
Tabulka
PořadíTýmyI.II.III.IV.V.VI.BodySkóreRozdíl
1.
2.
3.
4.
5.
6.
RC Slavia Praha
RC Tatra Smíchov
RK Petrovice
ARC Iuridica Praha
RC Kralupy nad Vltavou
RC Praga Praha
8
6
3
2
5
0
8
6
5
2
3
-1
6
8
5
3
0
2
6
8
5
3
0
2
28
28
18
10
8
3

Vítěz I. České série postupuje do Elitní série 7s. Poslední dva týmy sestupují do II. České série.


Moravská série 7s

Účastníci 2016: RC Olomouc, RC Bystrc, TJ Sokol Mariánské Hory, RC Zlín,

KoloDatumMístoPořádající klub
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Ne 01.05
So 18.06
Ne 26.06
Ne 21.08
So 17.09
Stř 28.09
Olomouc, tř. 17. listopadu 3
Brno - Bystrc, J. Obrovského 2
Zlín, Hradská 854
Ostrava-Mariánské Hory, Raisova ul.12
Brno - Bystrc, J. Obrovského 2
Olomouc, tř. 17. listopadu 3
RC Olomouc
RC Bystrc
RC Zlín
TJ Sokol Mariánské Hory
RC Bystrc
RC Olomouc

Tabulka

PořadíTýmyI.II.III.IV.V.VI.BodySkóreRozdíl
1.
2.
3.
4.
RC Bystrc Brno
TJ Sokol Mariánské Hory
RC Olomouc
RC Zlín
5
2
3
0
5
2
3
0
5
2
3
0
5
3
0
2
20
9
9
2

287:252
268:262

+35
+6

Vítěz Moravské série postupuje do Elitní série 7s.


II. Česká série 7s

Účastníci 2016: RC Plzeň, RC Lions Rumburk, RC Karlovy Vary, RA Olymp Praha, RC České Budějovice, RC Traitos Ústí nad Labem

KoloDatumMístoPořádající klub
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Ne 01.05
So 18.06
Ne 21.08
Ne 04.09
So 17.09
Stř 28.09
České Budějovice, TJ Vltava, Bezdrevská 3/1
U stadionu 494, 408 01 Rumburk
Ústí nad Labem
Plzeň, Chrástecká 2470/19
Praha 6, Markéta
Západní 1781/69, Karlovy Vary
RC České Budějovice
RC Lions Rumburk
RC Plzeň
RC Traitos Ústí nad Labem
RA Olymp Praha
RC Karlovy Vary

Tabulka

PořadíTýmyI.II.III.IV.V.VI.BodyRozdíl skóre
1.
2.
3.
4.
5.
6.
RC České Budějovice
RC Karlovy Vary
RA Olymp Praha
RC Plzeň
RC Lions Rumburk
RC Traitos Ústí nad Labem
8
6
0
5
3
2




8
5
6
2
3
0
8
5
6
3
0
2
24
16
12
10
6
4




První dva týmy postupují do I. České série 7s.


Série 7s U18

KoloDatumMístoPořádající klub
1.
2.
3.
Ne 04.06 2017
Ne 11.06 2017
Ne 18.06 2017




Série 7s U16

KoloDatumMístoPořádající klub
1.
2.
3.
Ne 04.06 2017
Ne 11.06 2017
Ne 18.06 2017

Série 7s U14

KoloDatumMístoPořádající klub
1.
2.
3.
Ne 04.06 2017
Ne 11.06 2017
Ne 18.06 2017

Přihlášky do soutěží 7s zasílejte ne email Sportovně technické komise ČSRU: stk@rugbyunion.cz

(AB)


Elitní série 7sÚčastníci 2016: RC Praga Praha, RC Dragon Brno, RC Přelouč, RC Sparta Praha, JIMI RC Vyškov, RC Mountfield Říčany KoloDatumMístoPořádající klub1. 2. 3.4.5.6.Ne 01.05So 18.06Ne 26.06Ne 21.08So 17.09Stř 28.09Říčany, Široká 150/22Vyškov,…