23.03.2021 – REPREZENTACE MUŽI 15S

Soustředění reprezentace mužů 26.-28.3.2021

O nadcházejícím víkendu se sejde národní tým mužů XV. Vzhledem k omezením se bohužel opět nemohou účastnit hráči ze zahraničí. Soustředění se uskuteční na umělé trávě stadionu na Markétě v Praze. Kromě tréninků čeká hráče i modelový zápas s národním týmem do 20 let v neděli dopoledne.

Hráči již tradičně před soustředěním povinně absolvují antigenní testy.

Program soustředění:

Pátek

  • Sraz 18:00 na hřišti
  • Trénink 18:00 – 19:30
  • Večeře 20:00

Sobota

  • Sraz 9:30
  • Trénink 10:00 – 11:30
  • Oběd 12:00
  • Trénink 14:30 – 16:00
  • Večeře 17:00

Neděle

  • Sraz 9:30
  • Rozcvička 9:45
  • Zápas 10:30 proti U20
  • Oběd 12:00

Nominovaní hráči

1 Adámek Tomáš rcrm_logo_2015_20.jpg Říčany pauza_300.jpg
2 Berounský Karel tatra_20.jpg Tatra
3 Calta Václav rcrm_logo_2015_20.jpg Říčany/Sedlčany
4 Čížek Jakub prelouc_20.jpg Přelouč
5 Čížek Jan prelouc_20.jpg Přelouč
6 Fortuin Sheldon sparta_20.jpg Sparta
7 Froněk Albert praga_new_20-1.jpg
Praga
8 Havel Jakub rcrm_logo_2015_20.jpg Říčany
9 Hodek Matouš tatra_20.jpg Tatra
10 Hopp Matyáš praga_new_20-1.jpg Praga
11 Hošek Dan praga_new_20-1.jpg Praga
12 Hřebačka Richard sparta_20.jpg Sparta
13 Hutník Radim tatra_20.jpg Tatra/Bystrc
14 Charvát Martin praga_new_20-1.jpg Praga
15 Jaroš David vyskov_20.jpg Vyškov
16 Kohout Jan prelouc_20.jpg Přelouč
17 Kučera Jan rcrm_logo_2015_20.jpg Říčany
18 Miřácký David slavia_20.jpg Slavia
19 Neužil Michal tatra_20.jpg Tatra
20 Novotný Radek praga_new_20-1.jpg Praga
21 Pospíšil Jakub slavia_20.jpg Slavia
22 Rygl Daniel tatra_20.jpg Tatra
23 Řanda Čestmír tatra_20.jpg Tatra
24 Schütz Zbyněk dragon_20-1.jpg Dragon
25 Stárka Daniel tatra_20.jpg Tatra
26 Stránský Tomáš rcrm_logo_2015_20.jpg Říčany
27 Šimák Marek tatra_20.jpg Tatra
28 Tieber Jan dragon_20-1.jpg Dragon
29 Trefný Robert rcrm_logo_2015_20.jpg Říčany/Sedlčany
30 Uys Nicolaas sparta_20.jpg Sparta





Za realizační tým

Pavel Chaloupka

Vedoucí týmu