23.10.2019 – ČESKÝ POHÁR 7S

Vítězem Českého poháru 7 jsou RC Sedlčany

Závěrečný sedmý turnaj Českého poháru 7 mužů určil celkové pořadí soutěže. Turnaj se odehrál na městském atletickém stadionu v Benešově u Prahy za účasti rekordních 12 týmů.

Vítězem sedmého turnaje se stal Liberec, který ve finále přehrál tým brněnské firmy Omni-x.

Sedlčany uhájily těsné vítězství v celé soutěži právě před Libercem, kdy oba týmy nasbíraly ve všech odehraných turnajích shodný počet bodů. O vítězství v Českém poháru 7, tak rozhodl celkový rozdíl skóre v soutěži a ten byl mezi oběma týmy pouhých 35 bodů.

Vyrovnanost celé soutěže podtrhlo ještě na třetím místě Nové Město na Moravě, které ztratilo na své soupeře pouze jediný bod v závěrečné tabulce.

DSC_0294.jpg

Výsledky VII. turnaje ČESKÉHO POHÁRU 7 kategorie mužů, 20. října – Benešov

Týmy

liberec_20.jpgRugby Liberecolymp-praha-logo_20 (1).jpgRA Olymp Prahacb_20.jpgRC České Budějovicetitani_20-1.jpgRC Titáni Nové Město na Moravě
babice_20.jpgRugby BabiceOMNI-X_20.jpgOmni-xpodebrady_logo_20.jpgRC Poděbradysedlcany_logo_20.jpgRC Sedlčany
STRONG GIRLS 1_20-1.jpgSG Velké Popoviceplzen_20.jpgRC Plzeň kralupy_20.jpgRC Kralupy nad Vltavou FNZ logo_20.jpgRA Brno FNZ

Utkání ve skupině A

  • Liberec – Babice 31:12
  • Babice – V. Popovice 27:14
  • Liberec – V. Popovice 43:0

TABULKA SKUPINA A

p. tým V P R body +/-
1. liberec_20.jpgRugby Liberec 2 0 0 6 +62
2. babice_20.jpgRugby Babice 1 1 0 4 -6
3. STRONG GIRLS 1_20-1.jpgSG Velké Popovice 0 2 0 2 -56

Utkání ve skupině B

  • Olymp – Omni-x 7:22
  • Olymp – Plzeň 36:5
  • Omni-x – Plzeň 15:0

TABULKA SKUPINY B

p. tým V P R body +/-
1. OMNI-X_20.jpgOmni-x 2 0 0 6 30
2. olymp-praha-logo_20 (1).jpgRA Olymp Praha 1 1 0 4 16
3. plzen_20.jpgRC Plzeň 0 2 0 2 -46

Utkání ve skupině C

  • Poděbrady – České B. 28:31
  • České B. - Kralupy 53:0
  • Poděbrady – Kralupy 34:0

TABULKA SKUPINY C

p. tým V P R body +/-
1. cb_20.jpgRC České Budějovice 2 0 0 6 56
2. podebrady_logo_20.jpgRC Poděbrady 1 1 0 4 31
3. kralupy_20.jpgRC Kralupy nad Vltavou 0 2 0 2 -87

Utkání ve skupině D

  • Sedlčany – RAB FNZ 19:0
  • Nové Měsro – RAB FNZ 22:7
  • Sedlčany – Nové Město 19:35

TABULKA SKUPINY D

p. tým V P R body +/-
1. titani_20-1.jpgRC Titáni Nové Město na Moravě 2 0 0 6 +16
2. sedlcany_logo_20.jpgRC Sedlčany 1 1 0 4 +3
3. FNZ logo_20.jpgRA Brno FNZ 0 2 0 2 -34

utkání o 7. místo

  • RAB FNZ – Velké Popovice 26:0
  • Plzeň – Kralupy 5:14

utkání o 5. místo

  • Babice – Sedlčany 12:28
  • Olymp – Poděbrady 26:19

½ finále CUP

  • Liberec – Nové Město 46:14
  • Omni-x – České Budějovice 33:24

utkání o 3. místo

  • Nové Město – České B. 38:17

utkání o 1. místo

  • Omni-x – Liberec 19:31

Umístění týmů v turnaji

  • 1. Rugby Liberec (12b)
  • 2. Omni-x (nesoutěžní tým)
  • 3. RC Titáni Nové Město na Moravě (11b)
  • 4. RC České Budějovice(10b)
  • 5. RC Sedlčany (9b)
  • RA Olymp Praha (9b)
  • 6. RC Poděbrady (8b)
  • Rugby Babice (nesoutěžní tým)
  • 7. RA Brno FNZ (nesoutěžní tým)
  • RC Kralupy nad Vlatvou (7b)
  • 8. SG Velké Popovice (nesoutěžní tým)
  • RC Plzeň (6b)

Závěrečná tabulka Českého poháru 7 – muži

p. tým I. II. III. IV. V. VI. VII. body +/-
1. sedlcany_logo_20.jpgRC Sedlčany 11 11 12 7 10 10 9 70 102
2. liberec_20.jpgRugby Liberec 8 10 9 8 11 12 12 70 67
3. titani_20-1.jpgRC Titáni Nové Město na Moravě 10 12 11 7 9 9 11 69 10
4. plzen_20.jpgRC Plzeň 7 9 8 5 0 7 6 42 -261
5. podebrady_logo_20.jpgRC Poděbrady 0 0 10 5 0 11 8 34 -35
6. bystrc_logo_20.jpgRC Brno Bystrc 12 0 0 8 12 0 0 32 203
7. kralupy_20.jpgRC Kralupy nad Vltavou 9 0 0 6 0 8 7 30 -109
8. olymp-praha-logo_20 (1).jpgRA Olymp Praha 0 0 0 6 0 0 9 15 26
9. prelouc_20.jpgRC Přelouč 0 0 0 12 0 0 0 12 203
10. tatra_20.jpgRC Tatra Smíchov 0 0 0 11 0 0 0 11 47
11. praga_new_20.jpgRC Praga Praha 0 0 0 10 0 0 0 10 54
12. cb_20.jpgRC České Budějovice 0 0 0 0 0 0 10 10 9
13. petrovice_20-1.jpgRK Petrovice 0 0 0 9 0 0 0 9 -63




foto: Pavlína Mašková

(tk)