08.11.2018 – ČESKÉ KLUBY INFORMUJÍ

Výzva ragbistům – Národní potravinová sbírka – pojďme v sobotu spolu se společností Tesco do toho!

Na základě iniciativy České rugbyové unie se podařilo projednat a zabezpečit pilotní projekt spolupráce jednoho z našich klubů – RC Slavia Praha – se společností Tesco Stores ČR v rámci jejích aktivit podpory Národní potravinové sbírky www.narodnipotravinovasbirka.cz.

Jde o nákup trvanlivých potravin a drogistického zboží pro potřebné.

Tato akce se bude konat po celé ČR v sobotu 10. 11. a je ideálním způsobem, jak můžeme ukázat silnou stránku našeho milovaného sportu. Že jde nejen o boj na hřišti o medaile, ale také o naši sounáležitost se společností a o pomoc těm, co nemají takové štěstí ve svých životech, jako my.

Slávisté budou pomáhat v pražském hypermarketu Tesco v Edenu a na to vzniklo i velmi povedené propagační video, viz. Youtube a Facebook.

Ostatní mohou pomoci v kterékoli prodejně Tesco po celé České republice.

Pro ty, co chtějí ukázat sounáležitost a podpořit partnerství českého ragby a společnosti Tesco v této sbírce:

Doražte v sobotu 10. 11. do Edenu, zakupte a věnujte v Tescu nějakou potravinu a přijďte v 16:00 na malé náměstí před NC Eden (vedle Kulturního domu Eden). Mějte s sebou ragbyovou šišku nebo na sobě něco typicky ragbyového, máme domluveného fotografa a rádi bychom se spolu s Vámi vyfotili a ukázali, že nás není málo a že máme co naší společnosti nabídnout! Děkujeme společnosti Tesco za tuto mimořádnou příležitost a ragbistům ze Slavie, že tuto příležitost využili.

Vy ostatní pomožte tam, kde to máte nejblíže a svoje fotky sdílejte na facebooku a dalších sociálních sítích.

Děkujeme všem.