17.05.2018 – MLÁDEŽ

Mládežnický kemp ČSRU - Ostravice 2018

I nadcházející léto se mohou hráči, hráčky a jejich trenéři a trenérky z celé republiky těšit na Mládežnickýkemp ČSRU, který se opět bude konat závěrečný červencový týden, tedy od neděle 22.7. 2018 do soboty 28.7.2018 pro kategorie od U8 do U14.

A pokud loňský ročník byl ve znamení znovuobnovení dobré tradice, ten letošní bude v tomto ohledu ještě symboličtější, neboť se tentokrát s Vysočiny a Nového města na Moravě přesuneme do Beskyd na Ostravici, na oblíbené dějiště kempů před více než 10 lety.

Areál Titánů z Nového Města na Moravě v létě 2017 nabídl skvělé podmínky, a na tomto odkazu můžete zavzpomínat na pestrý program, plný soutěží, her a profi tréninků zaměřených na všechny herní oblasti, prvky a dovednosti, a navnadit se tak na nadcházející vydání kempu: https://www.flickr.com/photos/csru/albums/72157684472258831/with/35934376870/

Výhodou „legendární" Ostravice bude tentokrát ubytování bezprostředně u hřiště, čímž tak odpadají přesuny na tréninky autobusem či pěšky a poskytuje to dětem bezpečný prostor k tomu se pořádně vyřádit.

http://www.tjsokolostravice.cz/

Pro náročnější dostupnost toho místa z celé republiky, bude také zajištěna možnost společné dopravy spoji startujícími z Prahy a Brna.

Po programové stránce kemp opět nabídne sportovní a zábavnou náplň od rána do večera (a někdy i v noci v rámci noční hry) , kterou bude opět spojovat jedno velké týdenní téma odrážející aktuální dění ve velkém ragbyovém světě: Zatímco loni byly hráčky a hráči napříč kategoriemi rozděleni do týmů z Britských ostrovů a ruznými způsoby v průběhu celého týdne sbíraly caps (čepičky = odměny), aby si zajistili nominaci do slavných Lions pro Tour na Nový Zéland 2017, letos se budou snažit projít náročným sítem zrovna vrcholící kvalifikace a dostat svůj tým na World Cup do Japonska 2019.

O veškeré sportovní a volnočasové aktivity se opět bude starat tým trenérů a animátorů z řad národních týmů ČR, ale také i profesionálních trenérů a školitelů z Anglie, Skotska a Jižní Afriky.

Proto je cílem tohoto zážitky nabitého týdne nejen formace a rozvoj hráček a hráčů, ale také trenérů, pro něž v rámci kempu chystáme bohatý program školení a licenčích seminařů na zajímavá témata. O všech trenérských kurzech najdete informace průběžně v sekci Vzdělávání trenérů a v hromadných mailech pro zaregistrované trenéry.

Budeme tedy moc rádi, když s přihlášenými dětmi z daného klubu přijedou společně i jejich trenéři, což se nám loni obrovsky osvědčilo.

Cena kempu zůstává stejná: 4200 Kč na osobu za celý týden se vším všudy.

Zde naleznete závaznou přihlášku na kemp, kterou prosím do 31.5.2018 posílejte na sekretariat@rugbyunion.cz.


Srdečně Vás tímto zveme a těšíme se na Vás v létě na Ostravici 2018.

DB